poznaj nas
logo
las woda & blues
Wróć do strony festiwalu
koncert icon

news

koncert icon

15.04.2024

OLD HORSES BAND

Kolejna odsłona XVI Festiwalu Las, Woda & Blues

Old Horses Band, znani również jako "stare konie", którzy "grać nie przestaną", to grupa doświadczonych muzyków, którzy swoje życiowe i artystyczne drogi poświęcili eksplorowaniu i odnawianiu tradycji southern rocka. Ich muzyka, choć zakorzeniona w klasyce, przekracza granice gatunków, czerpiąc również z tak różnorodnych obszarów jak szanty, progresywny metal czy nawet post punk.

Skład zespołu to prawdziwi weterani sceny muzycznej: Krzysztof "Sulann" Sulanowski i Krzysztof "Misiu" Kędzierski na gitarach, Łukasz "Mazdah" Mazurowski na basie, Rafał "Mały" Płucienniczak na perkusji, Rafał "Rafaello" Cuske na instrumentach klawiszowych oraz Mariusz "Mario" Lajnert, którego głos niezmiennie hipnotyzuje publiczność.

Zespół ma na swoim koncie szereg utworów, które z czasem stały się niemalże hymnami dla ich fanów, takie jak „Spotkanie”, „Szukasz szczęścia”, czy „Pierzyna”. Każdy koncert Old Horses Band to nie tylko pokaz muzycznego mistrzostwa, ale i dzielenie się osobistymi, często introspektywnymi opowieściami, które rezonują z publicznością każdego wieku.

Old Horses Band jest już legendą, a ich występ na festiwalu Las, Woda & Blues będzie nie tylko okazją do usłyszenia na żywo ich klasycznych hitów, ale również nowszych utworów, takich jak „Mandarynkowy sad” czy „W rozwianych włosach”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie z nami celebrować bogactwo doświadczeń i historii, jakie niesie ze sobą każdy utwór tego wyjątkowego zespołu.

Przyłączcie się do nas, by wspólnie celebrować muzykę, która przekracza granice pokoleń i gatunków! Old Horses Band na Las Woda & Blues – to będzie wydarzenie, którego nie można przegapić!

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl