poznaj nas
logo
las woda & blues
Wróć do strony festiwalu
koncert icon

news

koncert icon

18.04.2024

.

.

Ku pamięci tych, co odeszli – wyjątkowy koncert na XVI Festiwalu Las, Woda & Blues

1 maja zapraszamy na poruszający koncert „Ku pamięci tych, co odeszli”. W tym roku, po raz pierwszy w historii Festiwalu Las, Woda & Blues, włączamy do programu wydarzenie, które stanowi hołd dla przyjaciół festiwalu, którzy odeszli w ostatnich latach.

Koncert będzie okazją do wspólnego wspominania tych, którzy na zawsze pozostaną w naszych sercach. Zgodnie z myślą ks. Jana Twardowskiego „Można odejść na zawsze, by stale być blisko”, chcemy przypomnieć i uczcić pamięć naszych przyjaciół – zarówno tych znanych na scenie bluesowej, jak i tych, którzy byli z nami za kulisami.

Na scenie wystąpią znane zespoły bluesowe i rockowe: The Highway Brothers Band, Farfocle PT, Yellow Snow oraz Blues Happens. Gośćmi specjalnymi wieczoru będą: Jan Gałach, Tomasz Sienicki, Jacek Szpytma i Joanna Kaniewska, którzy swymi wyjątkowymi występami dodadzą splendoru tej uroczystej nocy.

Podczas tego wieczoru przypomnimy sylwetki takich osób jak Rafał Rękosiewicz, Zdzisław Paterczyk, Romek Raburski, Benek Kunicki, Zygmunt Garlik, Fabian Maćkowiak, Stanley, Joanna Piróg, Janusz M., Wiesław Chmielewski, Jan Tomalik, Jan Wójcik, Artur Król, Joanna kozak, Michał Giercuszkiewicz, Jan Skrzek, Paweł Stomma, Darek Łach, Andrzej Nowak, Gienek Loska, Bogdan Szweda oraz Antoni Krupa.

W ramach przygotowań do koncertu zachęcamy wszystkich uczestników do przesyłania wspominkowych zdjęć, opowiadań, czy nagrań na adres e-mail: info@wratislavia.pl. Każde nadesłane wspomnienie jest dla nas cenne i pozwoli nam na lepsze oddanie hołdu tym, którzy mieli niezaprzeczalny wpływ na kształt naszego festiwalu. Wasze materiały pomogą nam stworzyć wyjątkową oprawę dla tego poruszającego wydarzenia, dzięki czemu będziemy mogli razem celebrować życie i twórczość naszych drogich przyjaciół.

Przyłączcie się do nas, by przez muzykę, zdjęcia i opowieści celebrować życie i twórczość naszych drogich przyjaciół. To wydarzenie będzie nie tylko okazją do wspólnego smutku, ale przede wszystkim do radosnego przypomnienia ich obecności i wpływu na bluesową scenę.

Dziękujemy za Waszą pomoc i obecność. Do zobaczenia 1 maja!

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl