logo
las woda & blues
Wróć do strony festiwalu
koncert icon

news

koncert icon

02.02.2024

J.J. BAND

J.J. Band - Jacek Jaguś i spółka

J.J. Band to zespół muzyczny, który od lat wzbogaca scenę bluesową swoim niepowtarzalnym brzmieniem i energetycznymi występami. Powstał z pasji do muzyki bluesowej oraz chęci eksploracji różnorodnych stylistyk muzycznych. Jednak to głównie w bluesie odnajdują swoją ojczyznę artystyczną.

Skład zespołu obejmuje utalentowanych muzyków, których wspólną cechą jest miłość do bluesa i niezwykła charyzma sceniczną. Jego sercem jest Jacek Jaguś, wokalista i gitarzysta prowadzący, któremu towarzyszą Bartosz Łęczycki na harmonijce ustnej, Andrzej Stagraczyński na gitarze basowej, Piotr Michalak na instrumentach klawiszowych oraz Bartosz Niebielecki na perkusji.

Tym zespołem nie tylko doskonale radzi sobie na estradzie, ale także angażuje się w różnorodne inicjatywy muzyczne. Jednym z najbardziej znaczących wydarzeń, z którymi zespół jest związany, jest festiwal "Las, Woda & Blues" organizowany w malowniczym Radzyniu nad jeziorem Sławskim. To właśnie J.J. Band jest twórcą hymnu tego festiwalu, który doskonale oddaje jego charakterystyczną atmosferę i ducha bluesowej celebracji.

To właśnie na tym festiwalu w 2017 roku odsłonili swoją gwiazdę na pierwszej w Polsce Alei Gwiazd Bluesa, która znajduje się w Sławskim rynku.

Dzięki niezrównanej pasji do muzyki oraz nieustannemu dążeniu do doskonałości, J.J. Band zdobywa coraz większe uznanie wśród miłośników bluesa i nie tylko. Ich koncerty to niezapomniane doznania muzyczne, które poruszają duszę i pozostają w pamięci na długo po zakończeniu występu.

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl