poznaj nas
logo
las woda & blues
Wróć do strony festiwalu
koncert icon

news

koncert icon

15.04.2024

CHANGO na XVI Festiwalu LAS, WODA & BLUES

Odkryjcie muzyczny eksperyment na Las, Woda & Blues z zespołem CHANGO!

CHANGO to wyjątkowa czwórka muzyków ze Szczecina, którzy zyskali uznanie zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych scenach. Znani są z niekonwencjonalnego podejścia do muzyki, które łączy w sobie tradycję z eksperymentem, tworząc zupełnie nową jakość w muzyce na żywo. Grupa ma bogate doświadczenie sceniczne, między innymi dzięki współpracy z takimi artystami jak Apostolis Anthimos (SBB), Mikołaj Trzaska, czy Jacek "Budyń" Szymkiewicz, z którym współtworzyli zespół #UDW (UKRYTE DOWIADOMOŚCI).

W swojej dyskografii CHANGO posiada dwa wyjątkowe albumy: „MONO VS. STEREO” oraz „UKRYTE DO WIADOMOŚCI”, które ukazały się dzięki współpracy z wydawcami BIG FLOW i MYSTIC, z dystrybucją przez Dobrzewiesz Nagrania / Warner Music Poland. Każdy z tych albumów oferuje unikalne brzmienia, które są świadectwem ich kreatywności i zdolności do przekraczania muzycznych granic.

Skład zespołu to czterech utalentowanych instrumentalistów: Szymon Drabkowski (gitara), Maciej Kałka (gitara basowa), Borys Sawaszkiewicz (instrumenty klawiszowe), oraz Tomasz Nawrocki (perkusja), których współpraca sceniczna przekłada się na niezapomniane muzyczne doświadczenia dla ich słuchaczy.

Nie przegapcie okazji, by na własne uszy przekonać się, jak brzmi ich eksperymentalna muzyka na żywo! CHANGO wystąpi na festiwalu Las, Woda & Blues, prezentując swoje największe przeboje oraz najnowsze aranżacje. Zapraszamy na ich koncert, który z pewnością zostanie jednym z najbardziej pamiętnych punktów festiwalu!

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl