logo
Wróć do strony festiwalu
koncert icon

news

koncert icon

02.05.2024

Andrzej Jerzyk. Wywiad na XVI Festiwalu Las, Woda & Blues

.

Z wielką radością zapraszamy na otwarcie naszego wyjątkowego cyklu wywiadów w ramach XVI Festiwalu Las, Woda & Blues! 🎤🎶 W trakcie festiwalu będziemy rozmawiać nie tylko z utalentowanymi muzykami, ale przede wszystkim z osobami, które są sercem tego wydarzenia - naszymi przyjaciółmi festiwalu. Jako pierwszy gość cyklu, z ogromną przyjemnością przedstawimy wywiad z Andrzejem Jerzykiem, znawcą bluesa i twórcą audycji "Okolice Bluesa". Dołączcie do nas, aby usłyszeć fascynujące historie i doświadczenia z pierwszej ręki!

Andrzej Jerzyk jest aktywnym członkiem sceny muzycznej, szczególnie znanym z prowadzenia audycji radiowej "Okolice Bluesa", którą współtworzy z Markiem Hajdukiewiczem. Audycja jest emitowana w Radiu Centrum Kalisz 106.6 FM i zyskała popularność dzięki pasji i zaangażowaniu Andrzeja. Znany jest również z organizacji i uczestnictwa w różnych wydarzeniach muzycznych, takich jak festiwale czy jam sessions, gdzie często pełni rolę zarówno prowadzącego, jak i wokalisty .

Jego działalność jest głęboko zakorzeniona w bluesie i kulturze muzycznej, co przekłada się na szeroką ofertę programową "Okolic Bluesa", obejmującą zarówno klasykę gatunku, jak i współczesne interpretacje. Andrzej Jerzyk mieszka i działa w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie także odgrywa znaczącą rolę w lokalnej społeczności muzycznej. Szerszy artykuł o Andrzeju Jerzyku znajdą Państwo na Naszej stronie. Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ.

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl