logo
Wróć do aktualnosci
koncert icon

news

koncert icon

11.03.2024

Zapraszamy do organizacji obozów sportowych dla dzieci w Ośrodku Wypoczynkowym Wratislavia!

Dlaczego warto?

Szukasz idealnego miejsca na organizację niezapomnianego obozu sportowego dla dzieci? Ośrodek Wypoczynkowy Wratislavia to wyjątkowe miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Nasz ośrodek to gwarancja aktywnego wypoczynku w sercu natury, z dostępem do prywatnej plaży, gdzie bezpieczeństwo i zabawa idą w parze.

Co oferujemy?

 • Prywatna plaża na terenie ośrodka zapewni nie tylko bezpieczne kąpiele, ale i możliwość organizacji gier oraz zabaw plażowych.

 • 60 miejsc noclegowych w pensjonacie oraz 150 w komfortowych domkach, co pozwala na przyjęcie dużych grup.

 • Liczne trasy rowerowe wokół ośrodka, idealne dla miłośników dwóch kółek.

 • Pełne wyżywienie z domową kuchnią, które zadowoli nawet największych smakoszy.

 • Dwie sale do prowadzenia zajęć grupowych, wyposażone w niezbędne materiały do gier i zajęć edukacyjnych.

 • Boisko do siatkówki plażowej, gdzie młodzi sportowcy mogą rozwijać swoje umiejętności.

 • Sala audiowizualna doskonała na wieczorne projekcje filmów i prezentacje.

 • Kajaki, rowerki wodne, deski SUP, a także rowery miejskie dostępne dla każdego, kto chce aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Nasz ośrodek to nie tylko miejsce wypoczynku, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje, uczyć się nowych umiejętności i spędzać czas w zdrowy oraz aktywny sposób. Dbamy o to, aby nasza oferta była atrakcyjna zarówno dla młodych sportowców, jak i dla opiekunów poszukujących miejsca na zorganizowanie obozów sportowych, warsztatów czy integracyjnych wyjazdów szkolnych.

1.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Planując pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym Wratislavia, nie możecie przegapić niesamowitych atrakcji, które znajdują się w naszej okolicy. Oto niektóre z nich, które gwarantują niezapomniane wrażenia dla całej rodziny:

 • Wieża widokowa Joanna (7 km od ośrodka): Podziwiajcie zapierające dech w piersiach widoki na Jezioro Sławskie i otaczające lasy z 40-metrowej drewnianej wieży widokowej. Idealne miejsce na rodzinne zdjęcia i bliskie spotkania z naturą.

 • Park Krasnala w Nowej Soli (30 km): Park pełen magii, który oczaruje najmłodszych. Spotkajcie lamy, pawie, kozy i inne zwierzęta w mini zoo oraz zobaczcie największego ogrodowego krasnala świata, Solusia, mierzącego 5 metrów wysokości. To świetne miejsce na rodzinne przygody.

 • Parowozownia w Wolsztynie (40 km): Weźcie udział w podróży w czasie do ery pary. Parowozownia oferuje możliwość zobaczenia z bliska tradycyjnych parowozów i sprzętu kolejowego z początku XX wieku. To niezwykła lekcja historii dla całej rodziny.

 • Miasto Sława (4 km): Odkryjcie piękno i historię miasta Sława. Odwiedźcie Krajobrazowy Park Miejski, pomniki, historyczne kościoły oraz pałac. Deptak na Nowym Rynku oraz Aleja Gwiazd Bluesa to miejsca, które warto zobaczyć.

 • Stare Strącze (9 km): Wieś pełna historii, gdzie możecie zobaczyć głaz narzutowy „Mietek", dwór i gorzelnię z XIX wieku oraz ruiny bunkrów poniemieckich. To idealne miejsce dla miłośników historii i spokojnego wypoczynku.

 • Cypel w Jodłowie (8 km): Oprócz pięknej plaży, znajdziecie tu drewniane pomosty, wieżę widokową i ścieżkę pieszo-rowerową z edukacyjnymi tablicami. Idealne miejsce na relaks i naukę w kontakcie z naturą.

 • Ścieżka rowerowa „Kolej na rower” (15 km): Dla miłośników rowerowych eskapad, ta 50-kilometrowa trasa wiedzie śladem dawnych torów kolejowych, łącząc Sławocin, Nową Sól i Kożuchów. To wspaniała przygoda na świeżym powietrzu.

Zachęcamy organizatorów obozów sportowych dla dzieci do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje Ośrodek Wypoczynkowy Wratislavia. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zaplanować i zrealizować niezapomniany obóz, który będzie wspominany przez uczestników przez długie lata.

Skontaktuj się z nami już dziś! Razem stworzymy wyjątkowe wspomnienia dla najmłodszych.

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl