logo
Wróć do aktualnosci
koncert icon

news

koncert icon

25.03.2024

Z dziennika budowy: Wszystkie ręce na pokład!

Jesteśmy znowu o krok bliżej.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz projekt rozwoju ośrodka Wratislavia wkroczył w kolejną, ekscytującą fazę! W dążeniu do stworzenia wyjątkowego miejsca, które będzie harmonijnie współgrać z otaczającą nas naturą, zrealizowaliśmy szereg prac, które znacząco przybliżają nas do finalizacji tego ambitnego przedsięwzięcia.

Po dokładnym wyrównaniu terenu, podjęliśmy kroki, aby nasz ośrodek stał się jeszcze bardziej zielony i przyjazny dla środowiska. Z zadowoleniem informujemy, że zakończyliśmy proces sadzenia trawy, która mamy nadzieje stworzy gęsty, zielony dywan, który będzie cieszył oczy i serca naszych przyszłych gości. Ale to nie wszystko - nasze zaangażowanie w budowanie zielonej przestrzeni wyraża się także przez nasadzenie ponad 3000 krzewów, które napewno dodadzą estetyki naszemu ośrodkowi.

2.webp
3.webp
4.webp
5.webp
6.webp
7.webp

Myśląc o wygodzie i dostępności, zrealizowaliśmy również ważny etap prac związany z przygotowaniem parkingu dla samochodów. Dzięki temu nasi goście będą mogli cieszyć się łatwym dostępem do naszych urokliwych domków bez żadnych niedogodności.

Ostatnim, ale równie ważnym elementem naszych prac jest rozpoczęcie skręcania mebli do pokoi. Dzięki starannie dobranym elementom wyposażenia każdy pokój w naszych domkach będzie nie tylko komfortowy, ale także stylowy i funkcjonalny, zapewniając idealne warunki do wypoczynku i relaksu.

Jesteśmy przekonani, że wszystkie te działania zbliżają nas o krok do ukończenia projektu, który ma na celu stworzenie niepowtarzalnego miejsca, w którym nasi goście będą mogli doświadczyć niezapomnianych chwil w otoczeniu natury. Zapraszamy do śledzenia kolejnych aktualności związanych z naszym projektem, a już niedługo będziemy mogli wspólnie cieszyć się pełnią uroków Wratislavia. Pamiętajcie, że startujemy już w majówkę!

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl