poznaj nas
aktualności
logo
Wróć do aktualnosci
koncert icon

news

koncert icon

06.03.2024

Z dziennika budowy: Prace idą pełną parą!

Przedstawiamy Państwu postępy prac na naszym ośrodku!

Drodzy Goście i Przyjaciele Ośrodka Wratislavia,

Z radością dzielimy się najnowszymi wieściami prosto z serca naszej rozwijającej się inwestycji. Nasz zespół pracuje bezustannie, aby przed zbliżającą się majówką zapewnić Wam jeszcze więcej komfortowych możliwości zakwaterowania. Z wielką dumą obserwujemy, jak nasz ośrodek rośnie w oczach, a dzięki tej ambitnej inwestycji już wkrótce przywitamy Was w blisko 20 nowych, urokliwych domkach i 10 apartamentach.

Każdy dzień na budowie to kolejny krok ku realizacji naszego wspólnego celu. Niezależnie od pogody, nasi wytrwali pracownicy wkładają całe serce w prace, aby zapewnić najwyższy standard i komfort przyszłym gościom.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy, które są świadectwem naszego postępu i determinacji. Zobaczcie sami, jak z dnia na dzień kształtuje się nowy obraz Ośrodka Wratislavia.

2.png
3.png
4.png
6.png
7.png
8.png

Majówka tuż tuż – nie przegap okazji!

Czas leci nieubłaganie, a majówka zbliża się wielkimi krokami. Nie czekajcie do ostatniej chwili – już teraz zaplanujcie swój wypoczynek w sercu natury nad jeziorem sławskim w naszych nowych domkach. Rezerwujcie miejsca, aby zapewnić sobie i swoim bliskim niezapomniane chwile relaksu i odprężenia w przepięknych okolicach naszego ośrodka. Co więcej, równo ze startem sezonu naszych nowych domków, z radością zapraszamy Was na XVI edycję festiwalu "Las, Woda & Blues" – wydarzenia, które co roku przyciąga miłośników dobrej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery. To idealna okazja, by połączyć relaks wśród natury z niezapomnianymi wrażeniami muzycznymi.

Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy na rozpoczęcie sezonu wypoczynkowego od wspaniałego muzycznego akcentu. Zarezerwujcie swój pobyt i bądźcie częścią niezapomnianych chwil w Ośrodku Wratislavia, gdzie harmonia natury spotyka się z magią muzyki.

Jesteśmy z Wami i dla Was!

Pamiętajcie, że każda rezerwacja to krok bliżej do realizacji naszej wspólnej wizji ośrodka, który nie tylko oferuje wyjątkowe miejsca do wypoczynku, ale również staje się przestrzenią, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki Waszemu wsparciu i zaufaniu, Wratislavia nieustannie się rozwija, oferując coraz więcej i stawiając na jakość, którą możecie poczuć na każdym kroku.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami pełnym potencjałem naszej inwestycji. Do zobaczenia w Ośrodku Wratislavia – miejscu, gdzie przyroda łączy się z komfortem, tworząc idealne warunki do wypoczynku i regeneracji.

Z entuzjazmem i optymizmem patrzymy w przyszłość, wierząc, że razem możemy więcej. Dziękujemy za Waszą ciągłą obecność i zaufanie. Do zobaczenia na budowie... i nie tylko!

Z wyrazami szacunku,

Zespół Ośrodka Wratislavia

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl