logo
Wróć do aktualnosci
koncert icon

news

koncert icon

12.02.2024

Ruszyła nowa strona!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z dniem dzisiejszym ruszyła nowa strona internetowa ośrodka wypoczynkowego Wratislavia nad jeziorem Sławskim. Jesteście ciekawi co się w niej zmieniło?

Ośrodek WRATISLAVIA to wypoczynkowy kompleks położony nad brzegiem malowniczego Jeziora Sławskiego, pośród sosnowych lasów Puszczy Tarnowskiej. Jezioro ma powierzchnię 817 ha i jest idealne do wypoczynku oraz uprawiania wielu sportów wodnych. Dookoła rozciągają się również liczne trasy rowerowe co zachęca do podejmowania tej formy aktywności.

A co możemy znaleźć na naszej nowej stronie internetowej? Przede wszystkim zmienił się cały layout strony, dzięki czemu jest bardziej intuicyjna i o wiele bardziej czytelna dla użytkowników. Na nowej stronie będziecie mogli znaleźć szereg przydatnych informacji takich jak np. ciekawe miejsca dookoła ośrodka. Dzięki nim pobyt na Wratislavii będzie mógł być urozmaicony o ciekawe wycieczki i poznawanie ciekawych miejsc.

Kolejnym działem nowym na naszej stronie będzie Gastronomia. Na bieżąco będą mogli Państwo sprawdzić jakie punkty gastronomiczne znajdują się na terenie ośrodka. Do tego zaprezentowany będzie dział atrakcji na ośrodku. Są to m.in. prywatna strefa relaksu, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia miejskich rowerów czy dmuchańce dla dzieci.

Przedstawiamy dla Państwa również naszą nową, rozbudowaną bazę noclegową. Dzięki temu będziecie mogli zapoznać się z całkowitą ofertą, aktualnym cennikiem oraz nowymi zdjęciami naszych obiektów i pokoi. Dodatkowo będziemy również promować i będą możliwe do pobrania oferty na organizację imprez integracyjnych, komunii św., wesel, urodzin itp.

Kolejnym ważnym działem będą na bieżąco dodawane aktualności, dzięki którym dowiecie się o wszystkich nowościach i zmianach jakie planujemy dla Was, a także jak wygląda życie ośrodkowe na codzień. Dla osób, które będą chciały być na bieżąco z naszymi informacjami to zaplanowaliśmy utworzenie specjalnie zaprojektowanego newslettera, których poinformuje o najważniejszych wydarzeniach z danej kategorii.

No i ostatnia zmiana, to nowa odsłona stron naszego sztandarowego festiwalu w weekend majowy jakim jest Bluesowy festiwal Las, Woda & Blues. Nowa jakość strony, aktualne informacje, szeroka historia festiwalu to tylko początek... :) Pamiętajcie, że dopiero startujemy i też uczymy się nowych rzeczy także prosimy o wyrozumiałość.

Witamy Cię na nowej stronie internetowej www.wratislavia.pl. Mamy nadzieję, że zostaniesz z Nami na dłużej!

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl