logo
Wróć do aktualnosci
koncert icon

news

koncert icon

05.04.2024

NOWE POLE NAMIOTOWE!

Nie zatrzymujemy się i prezentujemy pracę nad nowym polem namiotowym!

Miło nam poinformować, że Ośrodek Wypoczynkowy Wratislavia, położony w malowniczej okolicy nad Jeziorem Sławskim, wzbogaci się o nowe pole namiotowe! To wyjątkowa propozycja dla miłośników natury, którzy pragną spędzić czas w sercu lasu, zachowując przy tym dostęp do wygód cywilizacyjnych.

Przestrzeń w Harmonii z Naturą

Nowe pole namiotowe zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu uroków lokalnej przyrody, jednocześnie zapewniając gościom komfort i bezpieczeństwo. Rozległa przestrzeń w sercu lasu oferuje nie tylko intymność i spokój, ale również bezpośredni kontakt z naturą, którego tak wielu z nas szuka podczas wypoczynku.

Mimo naturalnego otoczenia, nie zapomnieliśmy istotnych udogodnieniach. Na polu znajdują się przyłącza elektryczne, co pozwoli na komfortowe korzystanie z elektronicznych gadżetów nawet w głębi lasu. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wypoczynku bez ulubionej muzyki czy możliwości ładowania urządzeń mobilnych.

1 (2).webp
2 (2).webp
3 (2).webp
4 (2).webp
6 (1).webp
3 (1).webp

Dedykowane miejsce na grilla

Co może być lepsze niż wieczór spędzony przy grillu w gronie przyjaciół? Nasze nowe pole namiotowe oferuje dedykowane miejsca do organizowania wieczornych biesiad. Bezpieczne i wygodne, stworzone z myślą o miłośnikach letnich grillów.

Położenie pola namiotowego w bliskiej odległości od Jeziorem Sławskim to kolejny atut, który z pewnością docenią nasi Goście. Malownicze widoki są w zasięgu krótkiego spaceru, a bliskość jeziora sprzyja aktywnościom wodnym i relaksowi na łonie natury.

Zapraszamy!

Ośrodek Wypoczynkowy Wratislavia z niecierpliwością czeka na pierwszych gości, pragnących skorzystać z nowego pola namiotowego. Zapewniamy, że będzie to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od spokoju i bliskości z naturą, przez komfortowe warunki pobytu, aż po możliwość aktywnego spędzania czasu. Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujących wyjątkowego miejsca na wypoczynek pod namiotem!

Do zobaczenia nad Jeziorem Sławskim!

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl