logo
Wróć do aktualnosci
koncert icon

news

koncert icon

03.04.2024

Nowa salka bankietowa na ośrodku Wratislavia

Odkryj idealne miejsce na twoje wydarzenie

Nad brzegiem malowniczego jeziora sławskiego, otwieramy drzwi do naszej ubiegłorocznej inwestycji - nowoczesnej salki bankietowej w Ośrodku Wratislavia. Zaprojektowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych gości, ta elegancka przestrzeń jest gotowa na przyjęcie Twojego wydarzenia - niezależnie od tego, czy planujesz spotkanie integracyjne, komunię świętą swojego dziecka, inspirujące prelekcje, czy kameralną konferencję.

Wszechstronność to podstawa

Nasza nowa salka bankietowa, o powierzchni 40 m2, łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Może pomieścić do 35 osób w układzie bankietowym i około 50 osób w układzie konferencyjnym, co czyni ją idealnym wyborem dla szerokiego spektrum wydarzeń. Klimatyzacja, osobne wejście oraz prywatna toaleta zapewniają komfort i wygodę uczestników, a bezpośrednie sąsiedztwo jeziora oferuje niezapomniane widoki i atmosferę.

Rozumiemy, jak ważna jest technologia w realizacji udanych spotkań i prezentacji. Dlatego nasza sala wyposażona jest w 70-calowy telewizor, który doskonale sprawdzi się jako ekran do wyświetlania materiałów multimedialnych. Dodatkowo, przestrzeń zawiera miejsce na kącik kawowy, gdzie uczestnicy mogą zrelaksować się przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Bliskość Natury

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora i lasu, nasza sala oferuje dostęp do naturalnych widoków, które mogą stanowić inspirujące tło dla Twojego wydarzenia. Choć sala nie graniczy bezpośrednio z wodą, jej lokalizacja w ośrodku, otoczonym zielenią i z widokiem na jezioro, zapewnia uczestnikom wydarzeń poczucie bliskości z naturą i odprężającej atmosfery.

Idealne Miejsce na Kilka Dni

Ośrodek Wratislavia dysponuje także szeroką gamą miejsc noclegowych, co sprawia, że jesteśmy idealnym miejscem na organizację kilkudniowych wydarzeń. Niezależnie od tego, czy planujesz konferencję, warsztaty, czy innego rodzaju spotkanie trwające kilka dni, możemy zapewnić komfortowe zakwaterowanie dla wszystkich uczestników. To doskonała okazja, aby połączyć pracę i odpoczynek w pięknym, naturalnym otoczeniu.

Twoje Wydarzenie Naszą Misją

W Ośrodku Wratislavia zależy nam na tym, aby każde wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniane. Nasz doświadczony zespół jest gotowy wspierać Cię na każdym kroku planowania i realizacji, oferując profesjonalne doradztwo i pomoc. Niezależnie od wielkości i charakteru planowanego wydarzenia, zadbamy, aby było ono zrealizowane z największą dbałością o detale.

Zapraszamy do OW Wratislavia!

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl