logo
Wróć do aktualnosci
koncert icon

news

koncert icon

15.04.2024

MISTRZOWIE AKTYWNOŚĆI cz.2 - Akademia Pływania Delfinek

Kolejna odsłona Mistrzów Aktywności na Wratislavii

Odkryj Wakacje na Dwa Koła z Akademią Pływania Delfinek!

W ramach naszego cyklu "Mistrzowie Aktywności", przedstawiamy kolejną fascynującą propozycję dla miłośników rowerowych przygód - obóz rowerowy organizowany przez Akademię Pływania Delfinek. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w malowniczym Radzyniu, w terminie 4-11 sierpnia 2024 roku, gdzie uczestnicy będą mieli okazję spędzić 7 niezapomnianych nocy na terenie Ośrodka Wratislavia.

 • Zakwaterowanie:

  Uczestnicy zamieszkają w komfortowych, 4-osobowych domkach, co sprzyja integracji i budowaniu przyjaźni.

 • Program:

  Obóz obfituje w różnorodne atrakcje. Uczestnicy wybiorą się na wycieczki rowerowe, które prowadzić będą przez lasy i malownicze tereny aż do Sławy. Dodatkowo, odbędzie się rejs mini jachtem po jeziorze, co będzie świetną okazją do podziwiania krajobrazów z wody.

 • Aktywności dodatkowe:

  Na miłośników mocniejszych wrażeń czeka paintball laserowy, a czas na relaks będzie można spędzić na plażowaniu. Ośrodek Wratislavia oferuje również szereg gier i zabaw, które urozmaicą każdy dzień.

 • Wieczorne atrakcje:

  Nie zabraknie też wieczornych atrakcji takich jak dyskoteka oraz ognisko, które pozwolą na chwilę wytchnienia i dobrej zabawy po dniu pełnym wrażeń.

 • Pamiątki:

  Każdy uczestnik obozu otrzyma pamiątkową czapkę oraz dyplom, które będą świetnymi przypomnieniami o przygodach przeżytych podczas obozu.

Zapraszamy wszystkich młodych entuzjastów rowerowych wycieczek, by dołączyli do nas w tej niezwykłej przygodzie. Nie przegapcie okazji, aby przeżyć aktywne wakacje, pełne przygód i nowych doświadczeń. Rezerwujcie miejsca już dziś i stańcie się częścią naszej rowerowej przygody z Akademią Pływania Delfinek w Ośrodku Wratislavia!

Śledźcie nasz cykl "Mistrzowie Aktywności", aby być na bieżąco z najciekawszymi propozycjami obozów i kolonii sportowych na terenie Ośrodka Wratislavia. Czekają na Was kolejne niesamowite przygody!

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl