poznaj nas
aktualności
logo
Wróć do aktualnosci
koncert icon

news

koncert icon

07.04.2024

MISTRZOWIE AKTYWNOŚCI cz.1 - FamCAMP

Pierwsza odsłona nowej serii na wratislavia.pl - Mistrzowie Aktywności!

Rozpoczynając naszą serię artykułów "Mistrzowie Aktywności", skupimy się na prezentowaniu organizatorów obozów i kolonii sportowych działających na obiektach OW Wratislavia. Jako pierwszy w naszym cyklu pojawia się FAMCAMP, oferujący niezapomniane wakacje pełne aktywności. FAMCAMP gwarantuje różnorodność zajęć: od żeglowania, przez kajakarstwo, strzelanie z wiatrówki, po wycieczki rowerowe szlakami Puszczy Tarnowskiej. Program zaprojektowano tak, aby uczestnicy, niezależnie od zainteresowań, znaleźli coś dla siebie, promując jednocześnie zdrowy tryb życia i bliskość z naturą. Wyjątkowym elementem obozu jest "Radzyniada", czyli olimpiada obozowa łącząca rywalizację sportową z zabawą i integracją. Warsztaty rowerowe rozwijają praktyczne umiejętności, a wieczorne ogniska sprzyjają budowaniu wspólnoty. Doświadczeni wychowawcy i instruktorzy dbają o bezpieczeństwo i komfort uczestników, co sprawia, że FAMCAMP to idealne miejsce na aktywne i bezpieczne spędzenie wakacji.

Podsumowując, FAMCAMP jest świetną propozycją dla dzieci i młodzieży, które pragną spędzić wakacje w sposób aktywny, edukacyjny i bezpieczny. Różnorodność oferowanych zajęć zapewnia, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, a wspólne przygody i nowe umiejętności zostaną z nimi na długo. Dla bardziej szczegółowych informacji o obozie FAMCAMP zachęcamy do kontaktu z kierownikiem obozu, Panem Adamem Łozą, pod numerem telefonu 600 98 86 83, dostępnym w godzinach 16.00-20.00. To idealna okazja, by zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne przygód i radosnego odkrywania. Zapisy na obóz są już otwarte na stronie www.rowerem-wszedzie.pl/obozy. Nie przegap okazji na niezapomniane wakacyjne przygody!

1 (3).webp
2 (3).webp
3 (3).webp

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl