poznaj nas
aktualności
logo
Wróć do aktualnosci
koncert icon

news

koncert icon

10.05.2024

II Edycja Festiwalu KoPoRa już za dwa tygodnie!

Koncertownia Poetycka Radzyń

II Edycja Festiwalu KoPoRa już 25 i 26 maja w Ośrodku Wratislavia!

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Festiwalu KoPoRa, czyli Koncertowni Poetyckiej Radzyń, która odbędzie się już 25 i 26 maja w malowniczym ośrodku Wratislavia. Po niezapomnianym sukcesie pierwszej edycji, gdzie główną atrakcją był zespół Raz, Dwa, Trzy, organizatorzy przygotowali jeszcze więcej muzycznych emocji!

W tym roku, oprócz przesłuchań konkursowych i wielu ciekawych występów, na uczestników festiwalu czekają dwie gwiazdy wieczoru. W sobotę o godzinie 20:00 na scenie wystąpi Wolna Grupa Bukowina – zespół, który jest żywą legendą polskiej sceny folkowej. Założony w 1971 roku przez Wojciecha Belona, grupa znana jest z poetyckich i pełnych emocji tekstów, które nawiązują do tradycji i kultury regionu Bukowiny.

Niedzielny wieczór będzie równie wyjątkowy, gdyż wystąpi Pud Budą z Andrzejem i Mają Sikorowskimi na czele. Zespół ten, znany z unikalnego brzmienia łączącego elementy jazzu, rocka i poezji śpiewanej, od lat zachwyca publiczność swoją oryginalnością i głębią muzycznych przekazów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć niezwykłej atmosfery Festiwalu KoPoRa w Radzyniu! Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i poezji na dwa dni pełne artystycznych wrażeń. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

PROGRAM FESTIWALU:

SOBOTA 25.05:

12.00-17.30 - Przesłuchania Konkursowe

18.00 - Zespół „Suma Pragnień”

19.00 - Zespół „Browar Żywiec”

20.00 - Zespół „WOLNA GRUPA BUKOWINA”

22.00 - Wspólne Granie Przy Ognisku

NIEDZIELA 26.05:

15.00 - Teatr „Terminus A Quo” z Nowej Soli

16.00 - Zespół „Leśna Mora”

17.00 - Zespół „Projekt Fraktala”

18.30 - Koncert Zwycięzcy Festiwalu

19.00 - „Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska” z zespołem „Pod Budą”

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco

Nasz newsleter startuje już wkrótce!

Klikając „Zapisz się do newslettera” wyrażacie Państwo zgodę na naszą Politykę Prywatności. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej aktualnej Polityce Prywatności. W celu rezygnacji z otrzymywania newsletterów, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: biuro@wratislavia.pl